Konstruktor mebli kuchennych. Warszawa (możliwa praca zdalnie)

Nasza firma zajmuje się produkcją i montażem mebli kuchennych. Na obecną chwilę poszukujemy osobę do projektowania mebli, która potrafi tworzyć projekty 3D i 2D, przedstawiać kosztorysy oraz karty techniczne. Praca możliwa na miejscu w Warszawie, lub zdalnie. Dowolny wybór programu do projektowania, w którym wygodnie się pracuje.
Oferujemy:
  • Ciekawą pracę z najnowszymi systemami i technologią mebli
  • Dużo specyficznych projektów które nie wykonują na co dzień
  • Wysokie stabilne wynagrodzenie
  • Możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
Wymagania:
  • Minimum 3 lata doświadczenia pracy konstruktorem
  • Doświadczenie w projektowaniu mebli kuchennych
  • Doświadczenie na stanowisku stolarza mile widziane
  • Wysoki poziom odpowiedzialności
Warunki pracy:
  • Miasto: Warszawa
  • Elastyczny grafik, najważniejsze przestrzegać terminy projektu. Praca zdalnie lub na miejscu.
  • Umowa b2b lub umowa o pracę
Obowiązki:
  • Tworzenie 2D i 3D projektów mebli kuchennych
  • Przedstawienie kosztorysu i obliczeń projektu
  • Tworzenie karty technologicznej
Benefity:
  • Jest możliwość pracy w dowolnym programie, dla nas to nie jest istotne. W razie potrzeby jesteśmy w stanie kupić dowolne oprogramowanie w którym będziesz pracował
  • Dbamy o rozwój i zaangażowanie naszych pracowników dlatego prowadzimy różne szkolenia dla naszego zespołu. Między innymi – szkolenia w formacie wypoczynku
  • Często zespołem wyjeżdżamy na targi. Na przykład w zeszłym roku byliśmy na targu w Mediolanie - jednym z największych targów w Europie
  • Udostępnimy laptop oraz telefon
  • Miejsce parkingowe dla pracowników
Made on
Tilda