AGENCJA POŚREDNICTWA PRACY
HR Wild
Poszukujemy pracowników na różnego rodzaju stanowiska na terenie całej Polski.
O nas
Jesteśmy młodym zespołem specjalistów branży rekrutacyjnej. Poszukujemy kandydatów na różnego rodzaju stanowiska. Dla nas nie ma znaczenia czy klient potrzebuje pracownika bez doświadczenia czy specjalistę. Jesteśmy w stanie szybko znaleźć odpowiedniego kandydata oraz rzetelnie go sprawdzić. Stawiamy na jakość, a nie na ilość.


Co oferujemy?
Wyszukiwanie kandydatów
Nasza usługa polega nie tylko na wyszukiwaniu odpowidniej osoby, ale również na rzetelnym sprawdzeniu i szczegółowym informowaniu kandydata odnośnie warunków pracy.
Okres próbny
Umowa z nami zawiera okres próbny, żeby Państwo mieli czas na sprawdzenie kandydata i podjęcie decyzji o jego ewentualnym zatrudnieniu.
Gwarancja zastępstwa
Staramy się znaleźć kandydatów na długi okres czasu zgodnie z zapotrzebowaniem klienta. Natomiast nie możemy ubezpieczyć się od nieprzewidzianych okoliczności. Dlatego, w wypadku gdy, kandydat zrezygnuje z pracy w ciągu jednego miesiąca od momentu jego zatrudnienia, oferujemy nowego kandydata na jego miejsce gratis.
Doradztwo
Świadczymy usługi doradcze w zakresie procesów HR. Przeprowadzamy analizę oraz badania dzięki czemu odnajdujemy obszary niezbędne do wprowadzenia zmian. Również okazujemy wsparcie przy wdrożeniu rekomendowanych zmian.
W jaki sposób działamy?
1
Podpisujemy umowę
Umowa w żaden sposób nie zobowiązuje Państwo finansowo do momentu akceptacji kandydata. Umowa również obejmuje formularz dla pracodawców który zawiera szczegóły odnośnie oferowanej pracy. Na podstawie właśnie tego formularza zaczynamy wyszukiwanie kandydatów.
2
Dostarczamy odpowiedniego kandydata
Poszukujemy i sprawdzamy potencjalnych pracowników, których następnie przesyłamy do Państwa. Kierujemy kandydata dopiero po jego wstępnej akceptacji z Państwa strony.
3
Okres próbny
Od momentu dostarczenia przez nas odpowiedniego kandydata zaczyna się okres próbny, który trwa dwa tygodnie. Podczas tego okresu Państwo mają czas na podjęcie decyzji odnośnie kandydata.
4
Wystawianie faktury
W momencie kiedy kandydat został przez Państwo sprawdzony i zaakceptowany - wystawiamy fakturę.
Dlaczego my?
Dzięki kreatywności i indywidualnemu podejściu do klienta, jesteśmy w stanie szybko znaleźć odpowiedniego kandydata, a nasze doświadczenie pozwala rozwiązać lub całkowicie uniknąć wszystkich trudności związanych z zatrudnieniem. Usprawniamy również procesy HR w firmach naszych klientów oraz optymalizujemy nakłady finansowe związane z wyszukiwaniem i zatrudnieniem nowych pracowników.
Indywidualne podejście
Każdego klienta traktujemy indywidualnie w zależności od specyfiki branży oraz warunków zatrudnienia. Dostarczamy tylko sprawdzone osoby, przygotowane do pracy w Państwa firmie.
Usługi doradcze
Świadczymy usługi doradcze w zakresie procesów HR oraz optymalizacji działów kadrowych.
Dopasowani kandydaci
Wyszukamy kandydatów na różnego rodzaju stanowiska, niezależnie od wymaganego stopnia kwalifikacji.
Obsługa kompleksowa
Okazujemy wsparcie kandydatom w różnych zakresach, od założenia konta bankowego, do złożenia wniosków na otrzymanie karty pobytu. Staramy się żeby pracownicy przyjeżdżali na stałe do Państwa firmy.
Nasi partnerzy
KONTAKT
+48 733 477 274
biuro@hr-wild.com
HR Wild Sp. z o.o.
agencja pośrednictwa pracy nr 22959
ul.Leszczyńskiego 4/29
50-078 Wrocław
KRS: 0000687359
NIP: 8952148895
REGON: 367834784


Made on
Tilda